Penzion Vila Háj

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Třeština 71, Úsov 78973

Velmi dobré
dle 1 recenze

84%

Jan Prokop
rodina se staršími dětmi, 8.8.2018

Prvorepublikový Penzion Vila Háj stojí v klidné části Třeštiny, na břehu řeky Moravy. V jejím druhém patře se nachází 6 komfortně zařízených pokojů. Za drobný poplatek se zde můžete ubytovat i se svým psím doprovodem. V letním období je hostům k dispozici velká zahrada s venkovním ohništěm, grilem a oblíbeným letním občerstvením. Budova stojí na klidném místě v bezprostřední blízkosti výběhu s koňmi. V prostorách penzionu je hostům zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. V areálu penzionu můžete využít bezplatného parkoviště.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Penzion Vila Háj On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Penzion Vila Háj Pokoje

Hosté Penzionu Vila Háj se mohou ubytovat ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Součástí jejich vybavení je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, ručníky a základními hygienickými potřebami. V pokoji je k dispozici televize a bezdrátové připojení k internetu. V letním období je hostům přístupná rozlehlá zahrada, kde si na venkovním ohništi mohou opékat buřty. 

Penzion Vila Háj Gastronomie

Penzion Vila Háj nedisponuje vlastní restaurací. V letních měsících je před její budovou k dispozici venkovní občerstvení s nabídkou grilovaného masa, pizzy a studených i teplých nápojů. Nejbližší prodejna s potravinami se nachází 2 kilometry východně, v obci Třeština. Hosté mohou navštívit restaurace v obcích Bohuslavice či Úsov, které jsou vzdálené cca 7 kilometrů od vily. 

Penzion Vila Háj Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 11:00

Penzion Vila Háj Dostupnost

Penzion Vila Háj se nachází na samotě u řeky Moravy. Autobusová zastávka je vzdálena 2,5 kilometru od vily. Odtud mohou hosté pokračovat na další autobusová a vlaková spojení do okolních měst, například do Úsova nebo Mohelnice. V areálu vily je hostům zdarma k dispozici soukromé parkoviště.

Penzion Vila Háj Okolí

Romantický hrad Bouzov se stal dějištěm mnoha známých televizních pohádek. Jeho interiéry jsou plně zařízené a atmosféra hradu vás zanese do dávných časů. Nezapomeňte navštívit novogotickou hradní kapli, zbrojnici, gotický sál a hlásnou věž. Jeskyně Javoříčko vás nadchne jedinečnou krápníkovou výzdobou, která patří k nejbohatším v České republice. Najdete zde spletité chodby, propasti a dómy. Největší z nich jsou Suťový dóm a dóm Gigantů. Celoroční teplota se zde pohybuje od 7 do 8 °C. 

Penzion Vila Háj

Třeština 71, Úsov
Zobrazit celou mapu